آداب غذا خوردن در رستوران و نحوه چیدمان غذا
۱ تیر ۱۳۹۶
اصول استفاده از دورچین‌های مناسب
۱۰ تیر ۱۳۹۶

امروزه با توجه به مشغله‌های فراوان زندگی حتماً باید یک روز را برای تفریح و استراحت اختصاص بدیم.اگر بخواهیم مکانی رو انتخاب کنیم که بخواهیم برای چند ساعت به‌دوراز کار روزمره بگذرانیم ،بی‌شک رستوران و کافی‌شاپ ساحلی هیراد با معماری زیبا و دیزان بخصوص یکی از گزینه‌های اصلی می‌باشد. هیراد مکانی است برای سلیقه‌های متفاوت.

ازلحاظ جغرافیایی مکان قرارگیری هیراد بی‌نظیر است.چشم‌انداز بی‌نظیر دریای کاسپین و قدم زدن کنار ساحل را به ارمغان می‌آورد. منوی غذایی هیراد متنوع است و برای هر سلیقه‌ای، چه ایرانی و چه فرنگی غذاهای متنوع محیا است.

هم می‌توان غذای اصیل ایرانی را با بهترین کیفیت و مرغوب‌ترین برنج ایرانی نوش جان کرد و هم غذاهای مشهور فرنگی با برترین متد و مواد اولیه عالی میل نمود.

من به‌عنوان یک مشتری که در این رستوران غذا خوردم ،کاملاً راضی بوم . از نحوه‌ی برخورد کارکنان با مشتری گرفته تا منو غذا ،چیدمان سفره و از همه مهم‌تر چشم‌انداز رستوران واقعاً عالی بود.

کافی‌شاپ این مجموعه هم بسیار عالی است .مثلاً بعد از پیاده‌روی کنار ساحل ،خرید کردن و یا بعد از یک روز سخت‌کاری می‌توان به این کافی‌شاپ آمد و از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد با تنوع فراوان استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *